I need you. I need to hear your beautiful lies. And see your fake smile. But, I need to forgive.....

25. prosince 2009 v 18:20 | T E R Y |  -NA SKLONKU ŽIVOTA

B-complex - Winter


Vlastně nemám co dodat. Je toho tolik, co bych měla říct, ale nevím jak. Nemám ani jedno slovo pro to, co bych chtěla vyjádřit a věřte, s Vánocemi to nemá co dělat. Jen jsem si myslela, vlastně ani nevím co jsem si myslela. Ale, víte, už je to zase zpátky, ten pocit, kterého se nedovedu zbavit. A nesnáším dotěrné otázky těch drbůchtivých holek, které se ptají "Co kluci.." a nesnáším ty vyzvídavé otázky single kluků "Co kluci..??" a vůbec nenávidím všechny tyhle otázky, které se týkají čehokoli, co mi ho připomíná.
A nesnáším polohu našeho bytu a polohu mého okna, kterým je neustále lákavě vidět přesně tam, kam by nemělo.. Nesnáším chodník po kterém on chodí, jeho jméno neustále se objevující online na fcb ani jeho přezdívku blikající na icq, nesnáším jeho kamarády i když vlastně nemám důvod, jen mi ho připomínají. Také nesnáším značku jeho oblečení, i když se mi vlastně líbí..


A nesnáším internet, na kterém jsem závislá, jelikož když jsem celý den chodila okolo počítače, neustále mi cukaly koutky a já byla nervózní z toho že jsem tady už dlouho (půl dne) nebyla... A víte proč mi tak vadí že jsem tady neyla..? Protože nevidím jeho jméno na fcb, protože neslyším ohlašovací tón když přidje na ajsko... Ale já jsem tady zbytečně. Protože i když jsme oba dva tady, jen sedíme a koukáme an naše online kontakty, netušíme co si myslí ten druhej a nevíme, kdo z nás je ten větší debil.. Ale já si to alespoň myslim... :D

T E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klikli2 | Web | 25. prosince 2009 v 20:25 | Reagovat

a co sa vlastne deje medzi vami?:-(?????:)

2 Princess.N* | Web | 26. prosince 2009 v 15:48 | Reagovat

Koukám že náky trable s klukem :( tak doufam ze to bude brzo ok :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama