Červen 2010

Break it off

26. června 2010 v 21:53 | T. |  -NA SKLONKU ŽIVOTA
Život je jako skladba. Odráží se v našem stylu hudby, má stejné tepmo, náboj, nebo jemnost. Záleží na každém z nás, jakou muziku si vybereme, protože každá skladba má konec. Jednoho dne dozní v našich srdcích, její tóny a basy přestaneme vnímat. Záleží jen na nás, zda se tato hudba vryje ostatním do duší, zda na ní zapomenou nebo ne.
Víte, hodně písní je podobných, ale každá je originál, svým způsobem. Já mám možná stejné vlasy, oči nebo postavu s někým totožnou, ovšem nikdy nikdo neucítí hudbu přesně jako já. To miluji na tomto světě.


Řekla bych to asi takhle. Prakticky mám už prázdniny a na všechno seru, všechno je mi jedno a teď se hodlám jenom válet a nic nedělat. A jak říká jedna typanka, jediná typanka, kromě mě samozřejmě, ze třídy: "Mě to vlastně neni u píči, mě je to volný."
A já tu větu prostě miluju, od tý doby si říkám, že je mi všechno úplně fuk, třeba co si o mě kdo myslí, proč na mě blbě lidi koukaj, je mi to fakt ukradený, neřešim jejich věci, klidně ať si oni řešej mě ale já jsem naprosto v pohodě. Tak to je teď moje životní filozofie, že vlastně nikdo mě nezajímá, no vlastně, možná kamarádky, ale tím způsobem že je mi stejně jedno co si myslej :D
Myslím že jsem konečně vyrovnaná a cítím se dokonale :)
Prostě BE FRESH !
T.
(mimochodem oprášila jsem tak trochu starý dessing, je to děs ale nemám nápady..)

Don't let those mother fuckers sleepless

9. června 2010 v 8:24 | T E R Y |  -NA SKLONKU ŽIVOTA
Tak jo, s pravdou ven. Vybalím to na vás rovnou, aby to bolelo o to míň. Nechám si udělat dready, teda spíš pseudodready. Že to nebylo tak hrozný :D Jestli víte o co jde, asi jste rádi, jestli ne, chápu že mi sem budete psát, abych si neničila vlasy nebo tak. Ale to nejsou pravý dready, jsou umělý a dají se sundat a jsem na ně děsně natěšená, jdu na ně v srpnu :) Děsně se těším, je to takový pocit jakože se konečně budu něčím vyditelným lišit. Lidi na mě budou koukat jak na blázna z jiné planety, protože, no neznáte naše město a obyvatele. Závist, pomluvy a nejhorší je že každý zná každého, prostě maloměsto. Já se tak těším ! Joo !
Bude to taková svoboda. Celkově budou tyhle prázdniny moc vydařené. Pojedu s kamarádkou do španělska, procvičit si řeč :D Ne, to ne, prostě, budeme se válet u moře, nikdo nás nebude hlídat a bude to dokonalé :) To bychom měli červenec, pak v srpnu jdu na anglický kurz do Prahy, a asi tam budu bydlet u tety abych nemusela dojíždět. A hodila by se tam nějaká brigáda, ale to ještě nevím, pořád říkám že nikde nic není, přitom jenom čekám až mi spadne něco do klína :D
Takže tři hlavní plány na prázdniny, španělsko, dready, kurz. Ne, ještě bych zapomněla, chci samozřejmě vidět spoustu přátel. Hlavně ty, kteří bydlí někde daleko a nevídáme se :)
Co podnikáte vy ?
T. :)*

pseuda
Takže jsem domluvená s tou holkou, že takhle to bude vypadat,
já jen budu mít dva odstíny fialové :)
(Jsou to vlastně umělé dready připletené na mojí hlavu,
dají se v pohodě rozpustit :))

I am selfish !

3. června 2010 v 19:36 | T. |  -NA SKLONKU ŽIVOTA
No takže jsem se vrátila z Francie, tedy to už jsem zpátky asi tak týden, ale prostě, nebyla chut sem chodit a něco psát. Takže jsem udělala dessing, přijde mi takový akorát někam do kavárny do Paříže :)
No ale, nevím co psát, jestli jste tam byli, víte sami a znáte ten pocit procházet se po krásných duchaplných ulicích, koukat se zdálky na eiffelovku, francouzské názvy, nikde žádná angličtina..
A jestli jste tam nebyli tak to stojí za to, stále jsem okouzlena :)
Ovšem průvodce byl doslova na píču a disneyland bych si znovu nedala, maximálně stoprocentně vyspalá a v americe, jelikož tohle byl slabý odvar, prý :D Ale na jedné horské dráze jsem byla 5x a byl to nejkrásnější zážitek, nevěřil byste jak. Sedli jste tam, ono vás to ted vystřelilo někam kamsi nahoru a pak vagon zajel do velký budovy kde byla tma a byla tam projekce hvězd a planet, no dokonalost. Jezdilo to vzhůru nohama, no jedinečná zkušenost :)
Na facebooku mám nějaké fotky, tak kdo na mě má kontakt tak se koukněte, kdo ne, jsem tam pod mejlem tereza.hermanova@gmail.com
Ale než si mě nečekaně přidáte, dejte mi prosím připadně vědět, aby mě to nemátlo :)
No asi půjdu, poslední dobou trávím každou chvilku tady :/ Je to tím počasím, kdyby bylo hezky, šla bych někam ven..
T.