Break it off

26. června 2010 v 21:53 | T. |  -NA SKLONKU ŽIVOTA
Život je jako skladba. Odráží se v našem stylu hudby, má stejné tepmo, náboj, nebo jemnost. Záleží na každém z nás, jakou muziku si vybereme, protože každá skladba má konec. Jednoho dne dozní v našich srdcích, její tóny a basy přestaneme vnímat. Záleží jen na nás, zda se tato hudba vryje ostatním do duší, zda na ní zapomenou nebo ne.
Víte, hodně písní je podobných, ale každá je originál, svým způsobem. Já mám možná stejné vlasy, oči nebo postavu s někým totožnou, ovšem nikdy nikdo neucítí hudbu přesně jako já. To miluji na tomto světě.


Řekla bych to asi takhle. Prakticky mám už prázdniny a na všechno seru, všechno je mi jedno a teď se hodlám jenom válet a nic nedělat. A jak říká jedna typanka, jediná typanka, kromě mě samozřejmě, ze třídy: "Mě to vlastně neni u píči, mě je to volný."
A já tu větu prostě miluju, od tý doby si říkám, že je mi všechno úplně fuk, třeba co si o mě kdo myslí, proč na mě blbě lidi koukaj, je mi to fakt ukradený, neřešim jejich věci, klidně ať si oni řešej mě ale já jsem naprosto v pohodě. Tak to je teď moje životní filozofie, že vlastně nikdo mě nezajímá, no vlastně, možná kamarádky, ale tím způsobem že je mi stejně jedno co si myslej :D
Myslím že jsem konečně vyrovnaná a cítím se dokonale :)
Prostě BE FRESH !
T.
(mimochodem oprášila jsem tak trochu starý dessing, je to děs ale nemám nápady..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NenuShka^^ | Web | 29. června 2010 v 9:26 | Reagovat

To je na nic..Ale každý občas zhřešíme.. souhlasím s jednou větou, a to že kdyby to bylo lehké, každý by mohl být štíhlý a dokonalý, a to nejde.. ty to dáš.. Jinak ten starý lay je jeden z nejlepších, hrozně se mi líbí, a jsem ráda že ho tu zae máš :)
Chtěla bych umět to všechno neřešit.. Já se s prominutím se*u nad vším, řeším prostě všechno, a už kvůli tomu jsem ten nejvíc problémovej človkě. kurva

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama